Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Höörs Auktionshall
Keramik & Porslin
Europeiskt
ANDERS OCH BESS WISSLER. KANNA keramik glaserad signerad.
1728264. ANDERS OCH BESS WISSLER. KANNA keramik glaserad signerad.
Höjd ca 8cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 8cm.
Bruksslitage.
Höörs Auktionshall
1 703