ANDERS OCH BESS WISSLER. KANNA keramik glaserad signerad.

1728264. ANDERS OCH BESS WISSLER. KANNA keramik glaserad signerad.

Höjd ca 8cm.

Bruksslitage.

Höjd ca 8cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 432