FOLKE ARSTRÖM. Cocktailglas 6 st, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, nysilver och bakelit, stämpelmärkta GAB ALP (alpacca).

1728187. FOLKE ARSTRÖM. Cocktailglas 6 st, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, nysilver och bakelit, stämpelmärkta GAB ALP (alpacca).

höjd 9-22 cm.

Smärre slitage.

Folke Arström (1907–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 9-22 cm.

Smärre slitage.

Folke Arström (1907–1997)

Antal besök: 819