BJÖRN BORGS MATSALSGRUPP, 7 dlr. Proveniens: Villa Vikinghill.

1727745. BJÖRN BORGS MATSALSGRUPP, 7 dlr. Proveniens: Villa Vikinghill.

Matbord med 6 stolar, vitlackad bambuimitation, fasettslipade glasskivor, stolarna med rottingsists och rottingrygg, bordets höjd 74, 168x92 cm, stolarnas sitthöjd 45 cm. Proveniens: Björn Borg Villa Viking Hill, Ingarö.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 2 131