PORTFÖLJ, 5 st grafiska blad, signerade och numrerade.

1726282. PORTFÖLJ, 5 st grafiska blad, signerade och numrerade.

Leslie Johnson, Kent Karlsson, Franco Leidi, Bo Sällström, Dan Wirén, bladmått ca 54 x 40 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 127