PORTFÖLJ, 5 st grafiska blad, signerade och numrerade.

1726282. PORTFÖLJ, 5 st grafiska blad, signerade och numrerade.

Leslie Johnson, Kent Karlsson, Franco Leidi, Bo Sällström, Dan Wirén, bladmått ca 54 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658