ARMBANDSUR, Eterna Matic, stål.

1726092. ARMBANDSUR, Eterna Matic, stål.

Dia. ca 35 mm.

Slitage, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället, ej fullständigt genomgången, funktionsgaranti lämnas ej.

Dia. ca 35 mm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 208