FÅTÖLJER MED FOTPALL, 1 par, "Kroken", Åke Fribryter, Nelo Möbler, bok/skinn, 1900-talets andra hälft.

1725899. FÅTÖLJER MED FOTPALL, 1 par, "Kroken", Åke Fribryter, Nelo Möbler, bok/skinn, 1900-talets andra hälft.

Sitthöjd 30 cm, rygghöjd 92 cm.

Träskada på 1 fåtöljs baksida, fläckar samt ytslitage på klädseln i övrigt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 122