Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
BORDSLAMPA, jugendstil, märkt Gamla Stans Lampverkstad. 1900/2000-tal.
172406. BORDSLAMPA, jugendstil, märkt Gamla Stans Lampverkstad. 1900/2000-tal.
Höjd ca 38 cm.
Nagg på kupa.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 38 cm.
Nagg på kupa.
Auktionshuset Kolonn
1 722