BORDSLAMPA, jugendstil, märkt Gamla Stans Lampverkstad. 1900/2000-tal.

172406. BORDSLAMPA, jugendstil, märkt Gamla Stans Lampverkstad. 1900/2000-tal.

Höjd ca 38 cm.

Nagg på kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Nagg på kupa.

Antal besök: 1 722