HANS OSSWALD. Olja på pannå.

1723626. HANS OSSWALD. Olja på pannå.

Abstrakt komposition. Signerad HO. 23x16 cm.

Mindre ytslitage.

Hans Osswald (1919–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Hans Osswald (1919–1983)

Antal besök: 541