CARL-GÖRAN HAGBERG. Olja på pannå.

1723618. CARL-GÖRAN HAGBERG. Olja på pannå.

Nattljusstilleben. Signerad. 30x53 cm.

Mindre ytslitage.

Carl-Göran Hagberg (1922–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 735