Litograferad plåt. Höjd ca. 17,5 cm.

Slitage, rost, bucklor. Tak saknas. En pigg för att fästa taket saknas.
.

Nycklar saknas.

.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson Linköping
Placering
M6
Föremålsnr
172307

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 4 632