HÄNKELVAS, glaserat stengods, Nyman&Nyman, Höganäs, 1930-tal.

1721606. HÄNKELVAS, glaserat stengods, Nyman&Nyman, Höganäs, 1930-tal.

Höjd 22,5 cm.

Fint bruksskick.

Höjd 22,5 cm.

Fint bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Höganäs, Sverige
Placering
Billy 5
Antal besök: 115