HELENA KVARNSTRÖM. Färglitografi, signerad, numrerad och daterad -02.

1716710. HELENA KVARNSTRÖM. Färglitografi, signerad, numrerad och daterad -02.

Ram cirka 42 x 51 cm, blad cirka 28 x 38 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 644