HELENA KVARNSTRÖM. Färglitografi, signerad, numrerad och daterad -02.

1716710. HELENA KVARNSTRÖM. Färglitografi, signerad, numrerad och daterad -02.

Ram cirka 42 x 51 cm, blad cirka 28 x 38 cm.

Bruksskick.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Norrköping, Sverige
Placering
H: 9
Antal besök: 66