LEIF KANDER. Hus i landskap vid skymning, olja på duk, signerad och daterad -87.

1716515. LEIF KANDER. Hus i landskap vid skymning, olja på duk, signerad och daterad -87.

Ca 81 x 65 cm.

Något ytslitage.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 81 x 65 cm.

Något ytslitage.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 453