TAKLAMPA, Art Deco-stil, 1930/40-tal.

1715701. TAKLAMPA, Art Deco-stil, 1930/40-tal.

Stomme av metall. Kupor med orange dekor.
H 75
B 25 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

H 75
B 25 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Gävle, Sverige
Placering
A2T
Antal besök: 54

Andra intressanta föremål