SERVISDELAR, 8 st. keramik, Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

1714328. SERVISDELAR, 8 st. keramik, Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

7 assietter, diameter ca. 17 cm.
Skålfat, diameter ca. 31 cm.

Smärre repor.

Skålfat, diameter ca. 31 cm.

Smärre repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 108