BORD, Børge Mogensen, Fredericia møbelfabrik, Danmark.

1708404. BORD, Børge Mogensen, Fredericia møbelfabrik, Danmark.

Modell 362.

Bruksslitage, märken och repor. Vattenringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 362.

Antal besök: 936