BORD, Børge Mogensen, Fredericia møbelfabrik, Danmark.

1708404. BORD, Børge Mogensen, Fredericia møbelfabrik, Danmark.

Modell 362.

Bruksslitage, märken och repor. Vattenringar.

Modell 362.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 4
Antal besök: 25

Andra intressanta föremål