GUNNAR JONN. Olja på pannå, I boxarringen, signerad Jonn, daterad -48.

1705308. GUNNAR JONN. Olja på pannå, I boxarringen, signerad Jonn, daterad -48.

45 x 54,5 cm.

Gunnar Jonn (1904–1963)

45 x 54,5 cm.

Gunnar Jonn (1904–1963)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 236