BERTIL VALLIEN. Skulptur, "Headman", glas, Kosta Boda, signerad.

1704942. BERTIL VALLIEN. Skulptur, "Headman", glas, Kosta Boda, signerad.

Höjd 17, diameter 14 cm
Sockel, 17,5 x17, 5, höjd 2, 7 cm.

Repor.

Bertil Vallien (Född 1938)

Höjd 17, diameter 14 cm

Repor.

Bertil Vallien (Född 1938)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H13 - Hylla 13
Antal besök: 320