MÅLKÄRL, tenn, Johan Christopher Pohlitz, verksam 1723-1742/45 i Stockholm. Daterad 1745.

17013. MÅLKÄRL, tenn, Johan Christopher Pohlitz, verksam 1723-1742/45 i Stockholm. Daterad 1745.

Höjd 11 cm.

Slitage och buklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Slitage och buklor.

Antal besök: 1 625