Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Speglar
SPEGEL, fornnordisk relief, 1900-talets mitt.
1701117. SPEGEL, fornnordisk relief, 1900-talets mitt.
83 x 63 cm.
Ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
83 x 63 cm.
Ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
321