BERTIL VALLIEN. Skulptur, glas, Kosta Boda, unik, signerad.

På järnsockel. Signerad B. Vallien och märkt "Kosta Boda 8 BVAUN 979105 UNIQE". Höjd ca 11 cm, längd 14 cm, bredd 15 cm.

Missfärgningar efter sockel. Nagg.

Bertil Vallien (Född 1938)

Bertil Vallien (Född 1938)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1700747
Antal besök: 344