BERTIL VALLIEN. Skulptur, glas, Kosta Boda, unik, signerad.

1700747. BERTIL VALLIEN. Skulptur, glas, Kosta Boda, unik, signerad.

På järnsockel. Signerad B. Vallien och märkt "Kosta Boda 8 BVAUN 979105 UNIQE". Höjd ca 11 cm, längd 14 cm, bredd 15 cm.

Missfärgningar efter sockel. Nagg.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 730