1700747. BERTIL VALLIEN. Skulptur, glas, Kosta Boda, unik, signerad.
På järnsockel. Signerad B. Vallien och märkt "Kosta Boda 8 BVAUN 979105 UNIQE". Höjd ca 11 cm, längd 14 cm, bredd 15 cm.
Missfärgningar efter sockel. Nagg.
Bertil Vallien (Född 1938)