1700719. HANS PHILIP ZACHAU. bordslampa, "Softling", Ateljé Lyktan, formgiven 1982.
Etikettmärkt.
Höjd 56 cm
Diameter 39 cm.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage, fläckvis färgbortfall/märken/repor.