HANS PHILIP ZACHAU. bordslampa, "Softling", Ateljé Lyktan, formgiven 1982.

1700719. HANS PHILIP ZACHAU. bordslampa, "Softling", Ateljé Lyktan, formgiven 1982.

Etikettmärkt.
Höjd 56 cm
Diameter 39 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage, fläckvis färgbortfall/märken/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Höjd 56 cm
Diameter 39 cm.

Antal besök: 926