ALVAR AALTO. Serveringsvagn 901, Artek, Finland 2003.

1696671. ALVAR AALTO. Serveringsvagn 901, Artek, Finland 2003.

Laminat, björkstativ.
Etikettmärkt.
Längd 90, bredd 50, höjd 56 cm.

Bruksslitage. Gummi med skador/sprickor.

Alvar Aalto (1898–1976)

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Laminat, björkstativ.
Etikettmärkt.

Alvar Aalto (1898–1976)

Tema

Antal besök: 2 480