Laminat, björkstativ. Etikettmärkt. Längd 90, bredd 50, höjd 56 cm.
Bruksslitage. Gummi med skador/sprickor.
Alvar Aalto (1898–1976)
Auctionets samlade vårkvalitetsauktion