BADKAR, zink/trä, Stockholms Galvaniseringsfabrik, 1900-talets första hälft.

1693781. BADKAR, zink/trä, Stockholms Galvaniseringsfabrik, 1900-talets första hälft.

Träklädd kant. Stämpelmärkt "Stockholms Galvaniseringsfabrik".
Längd 165,5 cm.
Bredd 71,5 cm.
Höjd 57 cm.

Bruks- och åldersslitage. Märken, ytsmuts, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 165,5 cm.
Bredd 71,5 cm.
Höjd 57 cm.

Antal besök: 1 758