BADKAR, zink/trä, Stockholms Galvaniseringsfabrik, 1900-talets första hälft.

Träklädd kant. Stämpelmärkt "Stockholms Galvaniseringsfabrik".
Längd 165,5 cm.
Bredd 71,5 cm.
Höjd 57 cm.

Bruks- och åldersslitage. Märken, ytsmuts, bucklor.

Längd 165,5 cm.
Bredd 71,5 cm.
Höjd 57 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Gävle, Sverige
Placering
V6
Föremålsnr
1693781
Antal besök: 733