VILSTOLAR, ett par, rotting, bambu, 1900-talets senare del.

Längd 160 cm.

Bruksslitage, märken.

Längd 160 cm.

Bruksslitage, märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 7.
Föremålsnr
1693691
Antal besök: 3 605