MATTA, orientalisk, 250 x 154 cm.

Medaljonger på ljus botten.

Slitage med fransskador.

Medaljonger på ljus botten.

Slitage med fransskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Mitten
Föremålsnr
1692634
Antal besök: 48

Andra intressanta föremål