KARIN TYREFORS. Taklampa, "Ufo" Ateljé lyktan, Åhus.

1691835. KARIN TYREFORS. Taklampa, "Ufo" Ateljé lyktan, Åhus.

Stomme i svartlackerad metall, glaskupor med etsad dekor, höjd ca 55, Ø ca 45 cm.

Kantnagg, ytslitage. Ej funktiontestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 138