OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barn, olja på pannå, signerad G. Sigfrids.

Den här auktionen förlängdes p.g.a. tekniska problem. Läs mer.

55 x 46 cm.

55 x 46 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Stora tavlor
Föremålsnr
1689141
Antal besök: 90

Andra intressanta föremål