CATHARINA B. LILJEGREN. Komposition med djur, färglitografi, signerad -94.

1689101. CATHARINA B. LILJEGREN. Komposition med djur, färglitografi, signerad -94.

34/200, ramstorlek 55 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 349