ERIK OLSON. Komposition med fåglar, färglitografi, signerad -83.

Den här auktionen förlängdes p.g.a. tekniska problem. Läs mer.

22/400, ramstorlek 37 x 46 cm, bildstorlek 26 x 36 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Erik Olson (1901–1986)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Wtavelvagn, över
Föremålsnr
1689020
Antal besök: 75