VLADIMIR HUDOBKO. "Flowers", färglitografi, signerad XB.

Den här auktionen förlängdes p.g.a. tekniska problem. Läs mer.

131/300, ramstorlek 43 x 33 cm, bildstorlek 24 x 16 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Wtavelvagn, över
Föremålsnr
1689000
Antal besök: 57

Andra intressanta föremål