FIGURINER, Snövit och de sju dvägarna, 9 st, porslin, Goebel.

1688386. FIGURINER, Snövit och de sju dvägarna, 9 st, porslin, Goebel.

Höjd 7-14 cm.

Krackelering. En av dvärgarna med lagning på skägget. Prinsen med smärre nagg på svärd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7-14 cm.

Antal besök: 825