FIGURINER, Snövit och de sju dvägarna, 9 st, porslin, Goebel.

Höjd 7-14 cm.

Krackelering. En av dvärgarna med lagning på skägget. Prinsen med smärre nagg på svärd.

Höjd 7-14 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1688386
Antal besök: 257