VASER, 4 st, samt SKÅLAR, 2 st, keramik, bl.a Rörstrand, Bo Fajans, Höganäs.

Höjd ca 3 - 20 cm. Skålars diameter ca 8 - 10 cm.

Ställvis krackelyr, ytslitage med märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1688149
Antal besök: 69