INGRID ATTERBERG. Fat, Upsala Ekeby, 1950-tal.

1687517. INGRID ATTERBERG. Fat, Upsala Ekeby, 1950-tal.

Ca 36 cm.

Fint bruksskick.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 36 cm.

Fint bruksskick.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Antal besök: 484