OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskeläge, olja på duk, signerad.

Ca 46x54 cm.

Ca 46x54 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1687462
Antal besök: 165