Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KG HOLMBERG. Havsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -67.
1687408. KG HOLMBERG. Havsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -67.
60 x 73 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 73 cm.
Smärre färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
506