KG HOLMBERG. Havsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -67.

60 x 73 cm.

Smärre färgbortfall.

60 x 73 cm.

Smärre färgbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1687408
Antal besök: 205