WIKING SVENSSON. Komposition, olja på duk, signerad.

50 x 65 cm.

Wiking Svensson (1915–1979)

50 x 65 cm.

Wiking Svensson (1915–1979)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1687219
Antal besök: 190