KURT ERIK HEINONEN. "Islandsberg, Skaftö", olja på duk, signerad.

Ca 51X61 CM.

Kurt Erik Heinonen (1915–1983)

Ca 51X61 CM.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1687161
Antal besök: 266