BYRÅ, 2-lådig med intarsia och marmorskiva, 1900-tal.

1686134. BYRÅ, 2-lådig med intarsia och marmorskiva, 1900-tal.

Bredd 63 cm, djup 35 cm, höjd 70 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 292