TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.

Höjd 30 cm, diameter 30 cm.

Slitage och rostangrepp.

Höjd 30 cm, diameter 30 cm.

Slitage och rostangrepp.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Halmstad, Sverige
Placering
PL10
Föremålsnr
1685919
Antal besök: 646