HERMAN ROSELL. Skulpturer, 2 st, 1956.

1685578. HERMAN ROSELL. Skulpturer, 2 st, 1956.

Snidade träskulpturer i form av troll. En av dem signerad och daterad 1956.
Höjd ca 13-16 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13-16 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 469