YO JOHANSSON. Hälleviksstrand, olja på duk, signerad.

1684285. YO JOHANSSON. Hälleviksstrand, olja på duk, signerad.

60 x 100 cm.

Smärre fläckar. Smärre färgbortfall.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 100 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 624