YO JOHANSSON. Hälleviksstrand, olja på duk, signerad.

60 x 100 cm.

Smärre fläckar. Smärre färgbortfall.

Yo Johansson (1897–1963)

60 x 100 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 2
Föremålsnr
1684285
Antal besök: 245