OKÄND KONSTNÄR. Allegori över tiggeri, olja på duk, dubblerad, osignerad.

Konserverad, 52 x 41 cm.

Krackeleringar.

Konserverad, 52 x 41 cm.

Krackeleringar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
XTavelvagn, under
Föremålsnr
1684008
Antal besök: 25

Andra intressanta föremål